حریم خصوصی:
بر طبق توافقنامه های موجود، فروشگاه اینترنتی کتاب پیام حنان متعهد می شود که به حریم خصوصی کاربران خود احترام بگذارد. در این صفحه تعهدات و سیاستهای سایت در این زمینه شرح داده می شود.


مدیران و کارکنان کتاب پیام حنان، تحت هیچ عنوان، دست به افشای اطلاعات خصوصی و فردی افراد نخواهد زد، مگر اینکه به موجب قانون توجیهی برای این کار وجود داشته باشد.


شرایط و قوانین استفاده از خدمات کتاب پیام حنان:
کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات کتاب پیام حنان به دقت مطالعه فرمایید.
ورود کاربران به وب‏‌سایت کتاب پیام حنان و ثبت سفارش در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین سایت از سوی کاربر است.
لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.
قوانین عمومی:
توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های کتاب پیام حنان منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقباً کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتیکه در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و خدمات کتاب پیام حنان تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.


تعریف مشتری یا کاربر:
مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات کتاب پیام حنان اقدام نماید.
ارتباطات الکترونیکی:
هنگامی که شما از خدمات کتاب پیام حنان استفاده می‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏‌کنید و یا به کتاب پیام حنانایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتیکه درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که کتاب پیام حنان به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه) به درخواست شما پاسخ دهد.
همچنین جهت اطلاع رسانی رویدادها، خدمات و یا تخفیف ها، امکان دارد کتاب پیام حنان برای اعضای وبسایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه کتاب پیام حنان را در پروفایل خود لغو کنند.


سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی:
کتاب پیام حنان به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.
کتاب پیام حنان متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی کاربر دفاع کند و در این راستا تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده ی کاربر از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت کتاب پیام حنان، کاربر، رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید.
همه ی مطالبِ در دسترس از طریق هر یک از خدمات کتاب پیام حنان، مانند لوگو، علائم تجاری، متن، توضیحات، گرافیک، آرم، تصاویر و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط کتاب پیام حنان جزئی از اموال این مؤسسه محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود در انحصار کتاب پیام حنان است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای کتاب پیام حنان محفوظ می‏‌دارد.


ثبت، پردازش و ارسال سفارش:
روز کاری به معنی روز شنبه تا چهارشنبه ی هر هفته، به استثنای تعطیلات رسمی در ایران است و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند.
کتاب پیام حنان به مشتریان خود در
۷ روز هفته و ۲۴ ساعت شبانه روز امکان ثبت سفارش می‌‏دهد، لیکن از ساعت ۹ صبح الی ۱۶ روزهای کاری ، امکان پاسخگویی و پیگیری و ارسال سفارشات میسر می باشد.
کتاب پیام حنان همواره در ارسال و تحویل کلیه سفارش‌‏های ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را می‏‌نماید. با وجود این، در صورتی که موجودی محصولی در کتاب پیام حنان به پایان برسد، حتی پس از اقدام مشتری به سفارش‌‏گذاری، حق کنسل کردن آن سفارش و یا استرداد وجه سفارش برای کتاب پیام حنان محفوظ است و یا مشتری می‏‌تواند به جای کالای به اتمام رسیده، محصول دیگری را جایگزین کند.
کتاب پیام حنان مجاز است بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف سفارش‌‏گیری جدید، اقدام و فروش خود را متوقف کند و کلیه سفارش‌‏های ثبت شده قبل از توقف سفارش‌‏گیری، پردازش و ارسال می‌‏شود. حق قطع فروش کلیه و یا بخشی از محصولات به هر دلیلی مانند اتمام موجودی کالا بدون اطلاع قبلی، برای کتاب پیام حنان محفوظ است.


شرایط خرید و ارسال کتاب و دی وی دی:
سبد خرید بالای
۰۰۰/۱۵۰ تومان برای شهر تهران (دی وی دی و کتاب) هزینه ارسال رایگان می باشد و به عهده کتاب پیام حنان می باشد.
با مشتریانی که تمایل داشته باشند به عنوان نماینده کتاب پیام حنان فعالیت نمایند قرارداد منعقد می‌شود. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما در ارتباط باشید.
نکته مهم: کتاب‌ها و دی وی دی های فروخته شده جز در موارد استثناء (اشکالات چاپی، نقص محصول) به هیچ‌وجه قابل استرداد نیست.


شیوه خرید و ارسال دی وی دی و کتاب :

خرید کتاب‌ها و دی وی دی های موجود در فروشگاه کتاب پیام حنان توسط متقاضیان محترم به روش های زیر امکان‌پذیر می‌باشد، بدیهی است هزینه حمل کتاب و دی وی دی از انبار تا مجاری ارسال (باربری) با کتاب پیام حنان، از باربری تا مقصد برعهده کاربر می‌باشد و کتب و دی وی دی ارسالی طبق درخواست اولیه متقاضی جز در موارد اشکال چاپی، به هیچ وجه قابل استرداد نمی‌باشد و همچنین هیچ گونه مسئولیتی ناشی از خسارت وارده احتمالی از باربری تا مقصد برعهده کتاب پیام حنان نخواهد بود.
علاقمندان می‌توانند از طرق سایت اینترنتی کتاب پیام حنان به نشانی:book.payamlib.com  با انتخاب کتاب و دی وی دی مورد نظر به همراه ذکر آدرس دقیق پستی خود، آن را از طریق پست دریافت نمایند.
نکته مهم: با توجه به تعطیلی روزهای پنجشنبه و جمعه، امکان ارسال کتاب از طریق پیک و پست و سایر موارد در این روزها و نیز ایام تعطیل رسمی امکانپذیر نمی باشد.